O NÁS

Kdo jsme

Jsme BURYSAX, skupina umělců, kteří spojují DJskou performance a improvizovanou hru na saxofon a housle.

Hudební projekt BURYSAX jsme založili v roce 2015 jako spojení DJské performance a saxofonu. Postupem času jsme sestavu rozšířili o houslistku a zpěvačku. Vzniklo spojení, které je v Česku poměrně ojedinělé, kdy DJe živě doprovází muzikant na hudební nástroj.

Složení naší skupiny umožňuje variabilitu a díky té se můžeme přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům klienta.

Ročně odehrajeme na 50 vystoupení na nejrůznějších akcích tuzemských firem i nadnárodních korporací.

 

Co děláme

Propojujeme umění DJe s uměním improvizace. Vytváříme originální hudební produkci, která nemá v republice srovnání. Právě hra na hudební nástroj vnáší do DJské performance výrazný prvek dynamiky.

Základem našich vystoupení je dvojice DJ + hudební nástroj. Můžete si vybrat pronikavý saxofon, jemnější housle nebo třeba oba najednou.

Díky této kombinaci jsme schopni sestavit až čtyřhodinový hudební program s neotřelou dramaturgií a promyšlenou gradací od klidné lounge music až po našlapanou párty. Můžeme hrát k nerušenému poslechu při večeři i k neformální zábavě po ní.

Žánrově se pohybujeme ve vodách downtempa, deep house music, ale i jazzu. Konkrétní produkci jsme schopni upravit na míru konceptu právě vaší akce.

 

Pro koho to děláme

Vystoupení skupiny BURYSAX jsou vymyšlená jako hudební doprovod večírků nejrůznějšího typu. Hrajeme na firemních eventech, soukromých parties i networkingových akcích. Zvou si nás eventové společnosti, nejrůznější asociace, ale i velké firmy podnikající třeba v oblastech automobilového průmyslu, bankovního sektoru nebo bytového designu.

Působíme po celém Česku i Slovensku.

 

Co k tomu potřebujeme

Součástí hudební produkce je zajištění Djské aparatury.

Menší akce umíme technicky zajistit i po zvukové stránce, pro větší akce je však nutné ozvučení zabezpečit ze strany organizátorů.

 

Jak si nás objednat

Máte-li o vystoupení BURYSAX zájem, dejte nám prosím vědět minimálně měsíc před vaší akcí, abychom stihli vše připravit a ověřit dostupné termíny. Kontaktovat nás můžete zde.

Leave a comment